Newsletter


E-mail marketing automation powered by FreshMail


 
Współpraca

W związku z bardzo dużą ilością przesyłanych do nas propozycji współpracy ze strony blogerek, postanowiliśmy ustanowić jasne zasady takiej współpracy, aby każda osoba chcąca podjąć taką współpracę mogła od razu wiedzieć, czy jest nią zainteresowana. 

Z każdej propozycji współpracy bardzo się cieszymy i ją doceniamy. Zawsze też zaglądamy na Wasze blogi i z przyjemnością je czytamy. Z wieloma osobami podjęliśmy już współpracę. 

Jesteśmy młodą firmą, więc mimo najszczerszych chęci z naszej strony niestety nie jesteśmy w stanie każdej z osób piszących do nas obdarować darmowymi produktami do przetestowania/ zrecenzowania. 

Dlatego też wymyśliliśmy specjalnie dla osób piszących blogi naszą propozycję współpracy. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam ona do gustu i będziemy mogli taką współpracę nawiązać. 

Nie jesteśmy w stanie każdej chętnej osobie ufundować produktów z naszego sklepu, ale możemy zaproponować bardzo atrakcyjny rabat dla osób piszących blogi. 

Jeśli więc prowadzisz bloga, który:

- istnieje co najmniej miesiąc

- ma co najmniej 10 wpisów

- nie łamie w żaden sposób prawa

- jest związany z tematyką mody i urody

możesz otrzymać od nas aż 25% rabatu na swoje zakupy!

 

Aby dostać kupon rabatowy :

- pobierz znajdujący się poniżej baner i umieść go (podlinkowany do strony głównej naszego sklepu: www.krateczka.com.pl) w widocznym miejscu na swoim blogu:

torby plażowe

- napisz do nas maila na adres: sklep@krateczka.pl o chęci otrzymania kuponu i podjęcia współpracy. W mailu koniecznie wklej link swojego bloga. 

Do każdej paczuszki postaramy się dołączyć jakiś dodatkowy prezent. 

 

Dodatkową korzyścią z naszej współpracy będzie wzajemna promocja. Po opublikowaniu stylizacji możemy zamieścić ją na naszym Fanpage'u: www.facebook.com/krateczkaPL

dzięki czemu z pewnością pozyskasz dodatkowych czytelników! 

 

 

Po otrzymaniu od nas przesyłki prosimy o zamieszczenie w ciągu trzech tygodni notki z udziałem otrzymanego od nas produktu i przesłanie maila z linkiem do niej. 

Decydując się na współpracę zgadzasz się na wykorzystanie części lub całości notek poświęconych rzeczom pochodzącym z naszego sklepu (wyłącznie) do zewnętrznej promocji naszego sklepu w postaci newslettera, zamieszczenia na naszej stronie, zamieszczenia na naszym profilu na Facebooku. Oczywiście wszystko podlinkowane do Twojego bloga.

Mamy nadzieję, że takie warunki będą Wam odpowiadać, a także że z czasem będziemy mieć większe możliwości jeśli chodzi o przesyłanie produktów do przetestowania za darmo :). 

W przypadku dodatkowych pytań lub uwag co do współpracy, piszcie maile: sklep@krateczka.pl . Zawsze chętnie rozmawiamy i negocjujemy :). 

Z pozdrowieniami, 

Zespół Sklepu Internetowego Krateczka.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl